top of page
headers-1080x675-RetailDigitalSignage.pn

Digital Signage Çözümleri

Her noktadaki farklı özellikteki ekranlarınızı 

tek platformdan dilediğiniz yerden yönetin.

ENDÜSTRİYEL EKRANLAR

Digital signage tanımını bilmeseniz bile, muhtemelen bu platform hakkında düşündüğünüzden daha fazlasını biliyorsunuz

Digital signage, bilgi ve reklam amaçlı video veya multimedya içeriğini görüntüleyen ve uzaktan yönetilebilen bir ekosistemdir.

Bir işletmedeki olası tüm temas noktalarında görünebilir.

Bu temas noktaları her işletmeye göre değişir, sektörünüze özel sistemler için bizimle temas kurabiliriz.

VIDEOWALL
Videowall, tek bir mantıksal ekran oluşturmak için birbirine sabitlenmiş birden fazla endüstriyel ekrandan oluşan çoklu ekran bütünüdür. 
Neden videowall'a ihtiyaç duyulur?
Çünkü yüksek çözünürlük, yüksek kontrast ve düzgün parlaklık sağlayabilen tek bir büyük ekran maalesef bulunmuyor. Videowall, birçok sektörde etkili kullanılabilir. Kurumsal şirketler, oteller, restoranlar, mağazaların yanı sıra eğlence sektörü için de kullanılır. Ayrıca kontrol merkezinde, stadyumlar ve havaalanları gibi büyük kitlelere ulaşılmak istenilen çok geniş yerlerde de kullanılabilir.
DİJİTAL MENUBOARD

Dijital menüboardlar geleneksel menülerden daha canlı ve dikkat çekicidir. Sıradan olabilen geleneksel baskı menüleriyle karşılaştırıldığında, dinamik görüntüler, dijital menü deneyimi sunar. Müşterilere daha akılda kalıcı bir yemek deneyimi sunarak daha fazla etkileşime girmeleri ve daha olumlu tepki vermeleri amaçlanır. Ayrıca  statik bir baskı sayfasında olduğundan daha fazla öğenin net bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

Bu uygulama ile algılanan bekleme ve gerçek işlem süreleri de önemli ölçüde azaltılabilir. Dijital menü panoları müşteriler için bir eğlence öğesi gibi davranabilir, aynı zamanda sorunsuz ve stressiz bir sipariş için sıranın önüne ulaşmadan evvel neler olduğunu bildirebilir.

KIOSK / WAYFINDER / FLOOR STANDING
İnteraktif bir kiosk; bankacılık, turizm, sağlık, fuar, showroom, müze ve eğitim gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Sadece faydalı bilgiler içermez, aynı zamanda çok çeşitli hizmetler ve ürünler için self servis uygulamaları da sunar.
Bu çözüm tamamen işlevsel interaktif kiosk için gereken her bir bileşenden oluşur; donanım, yazılım, kurulum, eğitim ve bakım desteği.
İNTERAKTİF UYGULAMALAR

Dokunmatik ekranlar, müşterilerinizin işletmenizle etkileşim kurmasını sağlamanın inanılmaz bir yoludur. Dijital signage geleneksel işaretlere göre ortalama % 200 daha fazla görüntüleme yakalayarak, kitlenizle etkileşim kurmanın etkili bir yol olduğunu kanıtlar.

Potansiyel müşterileriniz ile interaktif uygulamalar üzerinden temas kurup onların hakkında daha çok bilgi toplayabilir, alışkanlıkları doğrultusunda önerilerde bulunabilir ya da kişiye özel indirimler sunabilirsiniz.

LED SIGNAGE
Hayallerinizdeki digital signage çözümünü, esneklik ve performans sunarak, mükemmel ve sıra dışı bir dijital sanat yaratır. Duvara monte edilebilir, asılabilir veya zeminden yerleştirilebilir. Çok çeşitli şekil ve boyutlarda inşa edilebilir ve çoğu medya oynatıcı ile uyumludur. Alışılagelmiş, çok yönlü video çözümlerinden biri olmamakla birlikte, mesajınızı bir sonraki seviyeye taşımak için bütün, çerçevesiz video ekranı sağlar.
3D PROJECTION MAPPING 

3D Projeksiyon Haritalama, statik nesneler ve binalar üzerinde optik hareket yanılsaması yaratan bir video projeksiyon tekniğidir. Işıkla yapılan bu sanatsal oyun, hemen hemen her yüzeyi sürükleyici bir tuvale dönüştürerek büyük izleyicileri büyüleyen dikkat çekici sahneler yaratır. ​

3D projeksiyon haritalama, reklam, canlı konserler, tiyatro oyunları, ticaret fuarları, dekorasyon, gerçekten bu ekstra durdurma gücünü istediğiniz her ortamda kullanılabilir!​

Sonuç, görsel olarak çarpıcı, tam olarak “sihirli” bir etkidir.​

3D Projeksiyon Haritalamanın en büyüleyici yönü sınırsız oluşudur.​

Hayal edebileceğiniz her şey bir harita haline getirilebilir.​

Glass Buildings

Tüm AV projelerinizde yanınızdayız.

daha fazla bilgi almak için bize ulaşın

bottom of page