top of page
Ofis Koridor

Bütünleşik Kontrol Sistemleri

İşletmeniz için Ölçeklendirilebilir

Bütünleşik Sistem Kontrolü ve Yönetimi

comp_2017_zum_iphone_tsw.png
control systems
KONTROL SİSTEMLERİ

Binalardaki farklı teknolojileri birleştirerek akıllıca iletişim kurabilmeleri ve birlikte çalışabilmeleri için maliyetleri düşürür ve verimliliği artırır. Eşsiz dağıtılmış mimarileri, eksiksiz bir bina kontrol çözümü için gerekli olan çoklu görevi mümkün kılar. 

Mimari aydınlatma, motorlu perdeler ve iklimlendirme kontrolünden yüksek tanımlı video ve ses dağıtımına kadar, kullanımı kolay kontrol teknolojisi misafirlerinize kalıcı bir izlenim bırakıyor. 

Esnek sistemler ve sezgisel kontroller size ve misafirlerinize çevrenizi tek bir akıllı, güvenilir platformda kişiselleştirme imkanı sunar. Muhteşem ışık şovları oluşturun, benzersiz bir canlı müzik hissi ile ses deneyimi yaşayın, 4K akışlı video ile misafirlerinizi sanki sinemadaymış gibi hissettirin ve en son otomasyon teknolojisi ile çok daha fazlasını yapın.

Glass Buildings

Ses

Ses sistemleri için basit kaynak kontrolü ve dağıtımına sahiptir. Yüksek çözünürlüklü ses ve yüksek tanımlı hoparlörler, konferans salonlarında, etkinlik alanlarında, süitlerde ve ortak alanlarda güçlü bir ses deneyimi sunar.

Video

Binadaki video kaynakları ve ekranlar üzerinde tam kontrol sağlar. 4K ölçeklendirme ve yüksek çözünürlüklü video akışı sunar, kullanıcı dostu bir kontrol arayüzü ile dinamik video sistemleri sunar.

Perde

Gölge ve perdelik sistemleri her odaya şıklık katar. Motorlu ve otomatik sistemler, karartma donanımı ve çeşitli renkteki kumaşlar her odada konfor ve mahremiyet sağlar.

Presentasyon

Sunum görüntülemek, bir giriş kaynağı seçmek kadar kolaydır. Kaynağı ekrana bağlamak için yalnızca bir kablo veya sunum cihazına kablosuz bağlantı gerektiren en son teknolojiyi kullanır.

İklimlendirme

Her oda için sezgisel, sofistike iklim kontrolü kolaydır. Dinamik sıcaklık kontrolleri maksimum konforu korumak için akıllıca ayarlanır ve otomatik programlama özellikleri kullanım kolaylığı sağlar.

Dokunmatik Ekranlar

Dokunmatik ekranlar, şık tarzı ve eşsiz özellikleriyle her odayı yükseltir. Akış videosu, interkom iletişimi, sistemleriniz için bir kontrol arayüzü ve çok daha fazlasını içeren dokunmatik ekranlarımız, her ihtiyaca uygun çeşitli boyutlarda ve özelliklerde sunulmaktadır.

Aydınlatma

Eşsiz ölçeklenebilirlik ve mevcut altyapının optimizasyonuna sahip, akıllı, güvenilir aydınlatma kontrol sistemleri sunar.

Yönetim Sistemleri

Kurumsal Yönetim Sistemi ile yönetim, izleme ve kontrolü merkezileştirmek kolaydır. Kullanımı kolay bir platformda sistemleri uzaktan giderin, enerji verimliliği için ışıkları kapatın ve çok daha fazlasını yapın.

Glass Buildings

Tüm AV projelerinizde yanınızdayız.

daha fazla bilgi almak için bize ulaşın

bottom of page